Grupa Motylki

W 2008 roku do Rejestru Punktów Przedszkolnych został wpisany Popołudniowy Punkt Przedszkolny "Centrum Zabawy" przy Niepublicznym Przedszkolu "Parkowe Wzgórze".

W roku szkolnym 2016/2017 w grupie popołudniowej "Motylki" pracują 2 nauczycielki Aneta  i Agnieszka  w systemie zmianowym oraz 2 asystenki nauczyciela (w jednym czasie). Dzieci w wieku 2,5 i 3 lata przebywają w przedszkolu od godz. 15:00 do godz. 18:00. Pobyt "Motylków" traktujemy głównie jako adaptację do warunków przedszkolnych. Ale nie tylko, realizujemy także podstawę programową. Bazę działalności dzieci stanowi zabawa, dzięki której zdobywają doświadczenia, wiadomości, umiejętności i sprawności. Najważniejsze w tym czasie jest to, by każdy dzień sprawiał dzieciom radość, a na ich twarzach był zawsze widoczny uśmiech.