Grupa Wiewiórki

Grupę II "Wiewiórki" - dzieci3-4 letnie w roku szkolnym 2016/2017 prowadzą w systemie zmianowym panie Aneta  i Agnieszka  oraz asystentka nauczyciela Natalia.

Realizacja podstawy programowej opiera się na programie "Nasze Przedszkole" M.Kwaśnieskiej i  W. Żaby - Żabińskiej, który wspomaga wszechstronny rozwój dziecka. Bogata oferta edukacyjna (j.angielski, rytmika, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korekty, taniec, koncerty, teatrzyki) wspomaga wszechstronny rozwoj zinteresowań i samodzielności dzieci. Dzieci uczą się norm postępowania poprzez wprowadzenie umów i zasad. Spędzając wspólnie czas przełamują słabości - widać jak z każdym dniem stają się pewniejsze i świadome swoich mocnych stron. Dzieci zdobywają umiejętności niezbędne w dalszej edukacji. Korzystają z doświadczeń własnego rozwoju, mają zapewniony wszechstronny, bezpieczny indywidualny rozwój. Odkrywają swoje możliwości, poznają że najważniejszą wartością w życiu jest rodzina.