WYDARZENIA KULTURALNO-EDUKACYJNE W CZERWCU 2017R

WYDARZENIA   KULTURALNO- EDUKACYJNE  W CZERWCU 2017

1. 01.06.2017  -ŚWIĘTUJEMY  DZIEŃ  DZIECKA!!!

DYSKOTEKA PRZEBIERAŃCÓW- PROSIMY PRZEBRAĆ DZIECI- TEMATYKA DOWOLNA, CZEKAJĄ NAGRODY I NIESPODZIANKI.

1. 02.06.2017  -SPARTAKIADA SPORTOWA  NA  BOISKU SPORTOWYM  S.M. „POŁUDNIE” PRZEWIDZIANE  DYPLOMY, NAGRODY.
  2. 12.06.2017 OD GODZ. 9.00 DO 13.00  WIELKA TRAMPOLINA  DO SKAKANIA  W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM.
  3. 13.06.2017 GODZ. 9.00  WYJAZD  AUTOKARAMI -WSZYSTKICH DZIECI NA  SPEKTAKL TEATRALNY  DO „MINIATURY” –PT:” JASIEK I MAŁGOŚKA CZYLI UWAŻAJ ROBACZKU".
  4. 19.06.2017  GODZ. 9.00  WYCIECZKA DO GODZISZEWA  WSZYSTKICH  DZIECI NA „ KOCIEWSKI PIKNIK  NATURĄ   MALOWANY”- JEST TO CAŁODNIOWY  POBYT  NA TERENIE GOSPODARSTWA/ PARKU  REKREACJI/.DZIECI  MAJĄ  MOŻLIWOŚĆ  KORZYSTANIA Z  WIELU ATRAKCJI TJ:  AUTKA -RETRO, LUNA- LOP, MINIGOLF, KOPALNIA ZŁOTA, PODUCHA DO SKAKANIA, MAŁPI GAJ.

PODĄŻAĆ BĘDĄ ŚCIEŻKĄ EDUKACYJNĄ NA KTÓREJ SPOTKAJĄ ZWIERZĘTA I PTACTWO DOMOWE./OSIOŁEK MACIEJ, KÓZKA ZOSIA, KURY KACZKI, GĘSI, KRÓLIKI, DANIELE./ POZNAJĄ PŁODY ROLNE ICH PRODUKCJĘ ORAZ ZASTOSOWANIE.

ZOBACZĄ MASZYNY ORAZ NARZĘDZIA UŻYWANE DO ICH UPRAWY. /STARE TRAKTORY, STARE MASZYNY.

PO PEŁNYM WRAŻEŃ I EMOCJI CZASIE SPĘDZONYM W ZAGRODZIE KOCIEWSKIEJNA DZIECI CZEKAĆ BĘDZIE OGNISKO, PIECZONE KIEŁBASKI, OGÓREK MAŁOSOLNY, BUŁKA DROŻDŻÓWKA, NAPOJE, OWOCE.