Przedszkole Niepubliczne
PARKOWE WZGÓRZE
ul. 3-Brygady Szczerbca 5 / Gdańsk

WYDARZENIA KULTURALNO-EDUKACYJNE W kwietniu 2017R

   

WYDARZENIA KULTURALNE W KWIETNIU 2017R.

 

  1. 12.04.2017  O  GODZ. 10.30 ODBĘDZIE SIĘ KONCERT UMUZYKALNIAJĄCY PT: „GRAJĄCE WĘŻE GUMOWE I MUZYKA FILMOWA”     CZY MOŻNA Z DŁUGIEGO 1,5 METRA WĘŻA GUMOWEGO WYKONAĆ INSTRUMENT? NA TE PYTANIA ZNAJDZIEMY ODPOWIEDZI NA KONCERCIE ZA SPRAWĄ 2 INSTRUMENTÓW: PUZON I TRĄBKA.  POZNAMY TE INSTRUMENTY, ICH PODOBIEŃSTWA I RÓŻNICE. POZNAMY TEŻ 5 TŁUMIKÓW, DOWIEMY SIĘ CO MOŻNA Z NICH ZROBIĆ. PUZON I TRĄBKA ZAGRAJĄ SOLO POPISUJĄC SIĘ PRZED NAMI. MUZYCY ZAGRAJĄ BEZ INSTRUMENTÓW A NAWET BEZ USTNIKÓW. ZNANĄ PIOSENKĘ „WLAZŁ KOTEK” ZAGRAJĄ INSTRUMENTY NA 5 RÓŻNYCH SPOSOBÓW ZA SPRAWĄ 5 TŁUMIKÓW. POSŁUCHAMY TEŻ W DUECIE PIĘKNEJ MUZYKI  ZE ZNANYCH FILMÓW : „GWIEZDNE WOJNY”, „DOBRY, ZŁY I BRZYDKI”, „CARAVAN” I INNYCH.
  2. 13.04.2017 O GODZ. 12,30 ODBĘDZIE SIĘ SPEKTAKL TEATRALNY : „CO W TRAWIE PISZCZY?” W WYKONANIU ARTYSTÓW Z TEATRU „NARWAL” Z BIAŁEGOSTOKU / TEMATYKA -TO EKOLOGIA O MAŁYCH OWADACH- MAŁE ŻYJĄTKA OD WIELKIEJ ROBOTY”./