Przedszkole Niepubliczne
PARKOWE WZGÓRZE
ul. 3-Brygady Szczerbca 5 / Gdańsk

WYDARZENIA KULTURALNO-EDUKACYJNE WE WRZEŚNIU 2017

                                                        WYDARZENIA  KULTURALNO - EDUKACYJNE  WE RZEŚNIU  2017

1.18.09.2017 O GODZ. 10.15 KONCERT UMUZYKALNIAJĄCY PT:" Z WARKOCZEM WISŁY"- wakacyjne wspomnienia Z uwagi na kończący się 2017 rok -'Rok Wisły' wspominamy wakacyjne miasta, regiony przez które przepływa Wisła. Skąd się wzięła "Królowa naszych rzek Wisła. Poznamy piękną legendę "Warkocz Królewny Wisły i płynąc wzdłuż warkocza zatańczymy góralską muzykę na szczycie Baraniej Góry, w Krakowie - krakowiaka, w Warszawie walczyka na Pomorzu Gdańskim "Poloneza Dolnowiślańskiego.. Poznamy też flet poprzeczny i orosty.

2.27.09.2017 O GODZ. 10.25  BAJKA ADAPTACYJNA: "ZUZIA W ZACZAROWANEJ KRAINIE" W WYKONANIU  TEATRU "ARLEKIN". Zuzia nie odstępuje swojej mamy na krok.Mama postanowiła wrócić do pracy Dziewczynka jest zrozpaczona. Na szczęście sytuację ratuje dziadek znany  szeroko z magicznych zdolności. To dzięki jego niezwykłemu darowi dziewczynka ponza zupełnie nowy świat pełen wybitnych i interesujących osobistości a jednocześnie wspaniałych przyjaciół. Czy tą niezwykłą krainą może być polskie przedszkole?Jest to pouczająca bajka o tym, że nie tylko z rodzicami można się wspaniale bawić.